Szkolenia w LTT

LTT organizuje szkolenia i spotkania dla techników, scenografów, reżyserów światła i wszystkich zainteresowanych technologią oświetleniową. Organizujemy szkolenia na różnych poziomach zaawansowania. Na życzenie jesteśmy w stanie dopasować program do indywidualnych potrzeb.

Mamy wiedzę i doświadczenie praktyczne pozwalające przekazać wiedzę na najwyższym, światowym poziomie. Posiadamy zaplecze techniczne i lokalowe do organizowania szkoleń teoretycznych i praktycznych z zakresu oświetlenia scenicznego i technik audiowizualnych.

Na szkolenia często zapraszamy gości: reżyserów światła, scenografów, operatorów a także ekspertów ze strony producentów sprzętu. Spotkania organizowane przez LTT to także doskonała okazja do spotkania osób z branży i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami.

Najbliższe szkolenia

29/10/2019 - 30/10/2019

Podstawy Oświetlenia Scenicznego "Czego nie widać" - 29-30 października 2019

Firma LTT zaprasza na profesjonalne dwudniowe szkolenie z Podstaw Oświetlenia Scenicznego pt. CZEGO NIE WIDAĆ

Zapisy otwarte na szkolenia

Jeżeli są państwo zainteresowani szkoleniem, ale szkolenie w danym temacie nie jest obecnie planowane przez LTT, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia otwartego. Zorganizujemy szkolenie jak tylko zbierze się odpowiednia liczba chętnych.

Wypełnij formularz >

Szkolenia indywidualne

W sprawie ustalenia zakresu i terminu indywidualnego szkolenia prosimy o kontakt z Pawłem Jarząbkiem:

pawel.j@ltt.com.pl
Tel.: +48 22 8450065