Realizacje

Galeria Północna, Warszawa

Kompleksowe oświetlenie dekoracyjne budynku handlowo-usługowo-rozrywkowego "Galeria Północna" w Warszawie

Cosmopolitan, Warszawa

Iluminacja zewnętrzna kluczowych elementów architektury prestiżowego apartamentowca w Warszawie.

MA dot2 w studiach Polsatu

Telewizja Polsat jest pierwszym w Polsce użytkownikiem systemu MA dot2. Dostarczyliśmy zestawy dot2 na potrzeby sterowania oświetleniem w wielu studiach telewizyjnych.

Galeria Mokotów, Warszawa

Galeria Mokotów w Warszawie wzbogacona została w strefę "The Designer Gallery", która łączy świat mody, sztuki i designu.

Teatr Wielki Opera Narodowa z grandMA2

Dostarczyliśmy i zainstalowaliśmy w Teatrze Wielkim Operze Narodowej dwa zestawy sterowania oświetleniem na bazie systemu grandMA2, wyposażając nimi Salę Moniuszki oraz Salę Młynarskiego.

Nowa siedziba NOSPR, Katowice

Firma LTT odpowiadała za wykonanie całości technologii scenicznej w budynku, w tym mechaniki dolnej, górnej, elementów akustycznych, systemów multimedialnych, elektroakustyki i oświetlenia.

Teatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu

Konsorcjum pod przewodnictwem LTT wykonało całość technologii scenicznej w przebudowanym i zmodernizowanym Teatrze Muzycznym CAPITOL we Wrocławiu.

Filharmonia Kaszubska w Wejherowie

Firma LTT brała udział w realizacji kompletnego systemu oświetlenia Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie, gdzie oprócz urządzeń oświetleniowych dostarczyła także system sterowania.

Centrum Promocji Mody, Łódź

LTT zainstalowało system oświetleniowo-multimedialny w Centrum Promocji Mody łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.

Opera i Filharmonia Podlaska

W Białymstoku powstał jeden z największych obiektów kulturalnych w Polsce. Konsorcjum pod przewodnictwem LTT wykonało w nim całość technologii scenicznych.

Teatr Kwadrat w Warszawie

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego od lat zaopatruje się w oświetlenie i systemy sterujące w firmie LTT. Remont i modernizacja z 2016 roku to również nowa sieć sterowania na bazie sieci Ethernet.

Narodowy Instytut Audiowizualny

Firma LTT brała udział w modernizacji Sali Wielofunkcyjnej w budynku "A" Narodowego Instytutu Audiowizualnego. Dostarczyliśmy i zainstalowaliśmy tam oświetlenie, wraz ze sterowaniem, oraz mechanikę sceniczną.

Kościół św. Jana w Gdańsku

LTT dostarczyło przenośną konsoletę oświetleniową dla Centrum św. Jana w Gdańsku.

TVP SA w Warszawie – nowe studia

W 2009 roku LTT wykonało dostarczyło i zamontowało dla TVP wyposażenie techniczne i system sterowania oświetleniem w dwóch nowych studiach.

TVP SA w Warszawie - studia na Woronicza

Instalacja w 2006-2007 r. nowego systemu sterowania w studiach TVP to największa tego typu realizacja w Polsce i kolejny ważny krok w rozwoju firmy LTT.

Opera Wrocławska

W 2004 r. LTT dostarczyło i wdrożyło kompletny system oświetlenia technologicznego sceny i projekcji multimedialnych w Operze Wrocławskiej.

TVP Info

W 2007 roku LTT uruchomiło dla TVP Info system oświetlenia studia, scenografii (oparty na naświetlaczach LED) oraz system sterowania oświetleniem.

Opera Krakowska

Konsorcjum technologiczne, którego liderem było LTT, wykonało w 2008 r. projekt i realizację technologii scenicznych dla nowego budynku Opery Krakowskiej.

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie

LTT dostarczyło Ośrodkowi kompletny park oświetleniowy i system sterowania oświetleniem.

Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze

Firma LTT zainstalowała w Teatrze m.in. system sterowania oświetleniem oparty na konsolecie grandMA2 i park oświetleniowy.

Teatr Roma w Warszawie

Firma LTT już od 2000 roku systematycznie dostarcza dla warszawskiego Teatru Muzycznego Roma wyposażenie oświetleniowe i sterujące.

Konsolety grandMA2 dla Transcolor

LTT dostarczyło firmie rentalowej Transcolor, znanej między innymi ze współpracy przy wielu programach telewizji TVN, cztery konsolety grandMA2 firmy MA Lighting.