LTT - dane firmy i dojazd

Dojazd samochodem

Dojazd od ul. Łopuszańskiej: jadąc Łopuszańską od Alei Krakowskiej w stronę Alei Jerozolimskich (na zachód) należy skręcić w prawo przed stacją benzynową Orlen, następnie ominąć centrum handlowe Modo - siedziba LTT przylega do parkingu Modo.

Dojazd od ul. Bakalarskiej: z ul. Bakalarskiej należy skręcić w lewo (patrząc od Al. Krakowskiej) obok sklepu Piotr i Paweł, i ponownie skierować się w lewo (przejechać drogą przy centrum handlowym Modo).

Dojście pieszo

Od strony ulicy Łopuszańskiej: z przystanku Orzechowa wymaga obejścia dookoła centrum handlowego Modo. Z przystanku Hynka można przejść do Bakalarskiej również ulicą Wagonową. Dojazd: tramwaje 7, 9, 35 oraz autobusy 141, 189, 401 - przystanek Hynka; 189 - przystanek Orzechowa.

Od strony ulicy Bakalarskiej: z ul. Bakalarskiej należy skręcić w lewo (patrząc od Al. Krakowskiej) obok sklepu Piotr i Paweł, i ponownie skierować się w lewo (przejechać drogą przy centrum handlowym Modo). Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej - Włochy Ratusz (tramwaje 7, 9 i 35)